Systemy instalacji sanitarnych

Rozwiązania dostosowane do potrzeb profesjonalistów

GSM 505-83-25-52
Instalacje klimatyzacji i wentylacji Siedlce

wentylacje XXL

Wentylacja budynku biurowego - Mińsk Mazowiecki

Miło nam poinformować o realizacji kolejnej rozbudowanej instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Firma Klima Projekt wykonała dokumentację projektową, dobrała sprzęt oraz jest w trakcie montażu instalacji wentylacji kilkudziesięciu pomieszczeń biurowych w jednym z zakładów przemysłowych w miejscowości Mińsk Mazowiecki. Instalacja oparta o centralę z wymiennikiem krzyżowym, zasilana będzie w ciepło poprzez nagrzewnicę wodną. Ekipa Klima Projekt wykona również instalację ciepła technologicznego, opartą o wymiennik płytowy oraz wewnętrzny system glikolowy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prowadzonych prac. Więcej fotografii już wkrótce!

Wentylacja hali sportowej Dębe Wielkie

Bardzo nam miło poinformować, iż Firma Klima Projekt wykonała kolejną instalację przemysłową wentylacji mechanicznej. Tym razem był to system oparty o centralę VTS z odzyskiem ciepła, realizowanym przez wymiennik obrotowy. Całość instalacji wykonano na przewodach blaszanych prostokątnych oraz spiro. Wszystkie ciągi izolowane wełną mineralną w płaszczu aluminiowym, część instalacji dodatkowo pokryta przez naszą firmę płaszczem z blachy ocynkowanej (zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi). Pełne oprzyrządowanie oraz automatyka centrali wentylacyjnej zainstalowana i pomyślnie uruchomiona przez zespół firmy Klima Projekt. Dodatkowo na hali zainstalowano zestaw 6 destryfikatorów, pomagających w sezonie grzewczym utrzymać równomierny rozkład temperatur.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią.

 

Instalacja wentylacji mechanicznej w budynku przychodni stomatologicznej - Halinów (pow. Mińsk Mazowiecki) Firma Klima Projekt wykonała projekt, dobór oraz montaż rozbudowanej instalacji wentylacji mechanicznej w budynku przychodni stomatologicznej w miejscowości Halinów. Nasz zespół zmierzył się z problemem wykonania systemu tak, aby pracował możliwie jak najciszej i w pełni sprawnie. Przychodnia usytuowana jest na dwóch poziomach, z których wyższy (poddasze) zostało wyposażone w system klimatyzacji multisplit. Realizacja w 100% zakończona powodzeniem, zaliczona została do kolejnych sukcesów zespołu Klima Projekt. 
Instalacja wentylacji mechanicznej w budynku paramedycznym - ośrodek rehabilitacji Halinów (pow. Mińsk Mazowiecki)Firma Klima Projekt wykonała projekt, dobór oraz montaż rozbudowanej instalacji wentylacji mechanicznej w budynku przychodni rehabilitacyjnej w miejscowości Halinów. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby instalacja pracowała możliwie jak najciszej i w pełni sprawnie wentylowała poszczególne pomieszczenia w obiekcie. Realizacja w 100% zakończona powodzeniem, zaliczona została do kolejnych sukcesó zespołu Klima Projekt. 

Realizacje

Ostatnie Realizacje

Najnowsze Porady

Nasi klienci