Systemy instalacji sanitarnych

Rozwiązania dostosowane do potrzeb profesjonalistów

GSM 505-83-25-52
Instalacje klimatyzacji i wentylacji Siedlce
O firmie

O firmie

Nadrzędnym celem przy każdym projekcie jest udowodnienie, że można działać sprawniej i skuteczniej, oferując przy tym konkurencyjne ceny.

Klima Projekt


Klima Projekt powstała w 2010 roku jako firma projektowo - wykonawcza branży sanitarnej.

Od początku istnienia główną zaletą firmy jest młody, dynamiczny oraz otwarty na nowe technologie zespół. Swoją pracę staramy się wykonywać najlepiej i najdokładniej, bazując na zdobytych podczas realizacji wielu projektów doświadczeniach, jak również wiedzy technicznej, zgłębionej podczas studiów na Politechnice Warszawskiej. Wykonujemy projekty, kompletujemy zestawy urządzeń, prowadzimy dystrybucję bardzo szerokiego asortymentu materiałów i urządzeń służących do budowy instalacji, wykonujemy usługi serwisowe. Współpracujemy z największym w Polsce i wiodącym w Europie producentem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Nadrzędnym celem przy każdym projekcie jest udowodnienie, że można działać sprawniej i skuteczniej, oferując przy tym konkurencyjne ceny. Przy pracach projektowych staramy się sprostać wszystkim wymaganiom inwestora, dostosować do jego potrzeb, z kolei podczas procesu realizacji staramy się naszą pracę wykonać możliwie szybko i bez nadmiernej ingerencji w stan budynków.

Klima Projekt świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie m.in. dlatego, że dysponuje najnowocześniejszym sprzętem. Wszystkie nasze urządzenia monterskie są renomowanych światowych producentów, posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Posiadamy w pełni wyposażony, mobilny wóz serwisowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować projekty wykonawcze, serwis oraz naprawy bez względu na odległość.

Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach. Działamy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw: mazowieckiego (Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Łosice, Węgrów), lubelskiego (Łuków, Biała Podlaska) i podlaskiego (Siemiatycze, Drohiczyn).

Ostatnie Realizacje

Najnowsze Porady

Nasi klienci