Systemy instalacji sanitarnych

Rozwiązania dostosowane do potrzeb profesjonalistów

GSM 505-83-25-52
Instalacje klimatyzacji i wentylacji Siedlce

dla Domu

Rekuperacja z GWC Józefosław - Piaseczno  Firma Klima Projekt wykonała projekt oraz kompleksową realizację instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, wzbogaconej o gruntowy wymiennik ciepła w budynku wybudowanym w technologii energooszczędnej. Dom położny jest w willowej dzielnicy Piaseczna, charakteryzuje się dość odważną i nietypową bryłą (salon wysokości 4,5m, pomieszczenia połączone z tarasem). Nowatorska konstrukcja domu stawiała przed nami dość trudne wyzwanie, jakim było właściwe zaprojektowanie oraz wykonanie instalacji tak, aby wkomponowana w bardzo eleganckie wnętrze, nie traciła przy tym parametrów technicznych.
Realizacja projektu zakończyła się pełnym sukcesem, inwestor dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja) w biurze zakładu produkcyjnego - Zbuczyn Firma Klima Projekt zaprojektowała oraz wykonała system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w pomieszczeniach biurowych zakładu produkcyjnego w Zbuczynie. System opadty o centralę wentylacyjną z wymiennikiem krzyżowym został dobrany tak, aby zapewnić najwyższą jakość powietrza w odpowiedniej ilości. To zagwarantuje komfortowe warunki pracy w budowanych pomieszczeniach biurowych. Inwestor dołączył do kolejnych zadowolonych klientów firmy.
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła + GWC w domku letniskowym - Drohiczyn (pow. Siemiatycze)

Firma Klima Projekt zaprojektowała, dostarczyła oraz zainstalowała kolejny system wentylacji mechanicznej, zlokalizowanej w malowniczych okolicach Drohiczyna. 
Instalacja złożona z gruntowego wymiennika ciepła ( rurowy GWC), centrali wentylacyjnej Komfovent oraz przewodów rozprowadzających, pełni kilka funkcji. Pierwszą jest dostarczenie świeżego i odebranie zużytego powietrza, co realizowane jest w oparciu o założenia przyjęte w autorskim projekcie wykonawczym. Kolejną funkcją jest zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe domku, podczas gdy temperatura powietrza zewnętrznego spadnie poniżej 0, a właściciel nie będzie ogrzewał domu kominkiem. Za tą funkcję odpowiada wbudowana nagrzewnica elektryczna. Ostatnią funkcją zestawu jest utrzymanie temperatury komfortu w okresach letnich, kiedy temperatura zewnętrzna przekracza 30`C. Centrala w połączeniu z GWC będzie dostarczała powietrze o temperaturze ok 16`C, dzięki czemu możliwe będzie uzyskanie efektu przyjemnego chłodu wewnątrz domu. 

Realizacje

Ostatnie Realizacje

Najnowsze Porady

Nasi klienci