Systemy instalacji sanitarnych

Rozwiązania dostosowane do potrzeb profesjonalistów

GSM 505-83-25-52
Instalacje klimatyzacji i wentylacji Siedlce

wentylacje XXL

Projekt oraz nadzór nad wykonaniem pierwszej w Polsce instalacji wentylacji mechanicznej z klimatyzacją pociągów EZT.

Instalacja od podstaw została zaprojektowana przez inżyniera firmy Klima Projekt, który uczestniczył w skomplikowanej procedurze wykonania nowatorskiej oraz nowoczesnej konstrukcji pociągu. Projekt dzięki któremu podrózni PKP moga przemieszczać się w bardzo komfortowych warunkach zarówno latem jak i zimą.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią.

Projekt oraz nadzór nad wykonaniem pierwszej w Polsce instalacji wentylacji mechanicznej z klimatyzacją pociągów EZT.
 
Wentylacja hali produkcyjnej wraz z zapleczem biurowym oraz socjalnym - suplementy diety gm. KOŁBIEL

 Miło nam poinformować o kolejnej ciekawej realizacji systemu wentylacji oraz ogrzewania pompami ciepła Mitsubishi ZUBADAN. Firma Klima Projekt zaprojektowała i jest w trakcie realizacji systemu wentylacji, opartego o dwie centrale VBW z rozbudowaną automatyką oraz możliwością sterowania układem poprzez internet. Całość współpracuje z układem chłodniczym ( 2 agregatami grzewczo-chłodzącymi).
Natomiast ogrzewanie obiektu realizowane jest za pośrednictwem niespełna 60 sekcji ogrzewania podłogowego, sprzęgniętych w jeden system z kaskadą pomp ciepła Mitsubishi Electric (seria ZUBADAN)

Wentylacja mechaniczna budynku handlowo - usługowego Siedlce Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejną realizację systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, która została wykonana kompleksowo przez ekipę Klima Projekt. System składa się z dwóch central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, instalacji chłodniczej oraz rozbudowanej sieci kanałów. Całość zapewni utrzymanie właściwych paramatrów powietrza w obiekcie, jak równieź odpowiedni komfort temperaturowy. Zapraszamy do zapoznania się ze stale uzupełnianą galerią zdjęć z realizacji.
Wentylacja hali produkcyjno-magazynowej PKP Energetyka Siedlce  Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu realizacji kolejnego systemu wentylacji mechnicznej. Tym razem firma Klima Projekt wentyluje halę magazynowo - produkcyjną firmy PKP Energetyka. System o wydajności około 25 000 m3 zasilany jest centralą z odzyskiem ciepła firmy Komfovent. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w odciągi miejscowe zanieczyszczeń produkcyjnych. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury odpowiadał będzie komplet nagrzewnic powietrza.
Zapraszamy do odwiedzania galerii zdjęć, będziemy je systematycznie uzupełniać.
Wentylacja pomieszczeń kuchni oraz zaplecza kuchennego - WęgrówMiło nam poinformować, iż do grona zadowolonych klientów firmy Klima Projekt dołączła kadra kierownicza Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie. Zadaniem firmy było stworzenie dokumentacji projektowej oraz montaż wraz z uruchomieniem systemu wentylacji mechanicznej pomieszczeń kuchennych (2 poziomy) oraz rozbudowanego zaplecza kuchennego. Ponadto zainstalowano profesjonalne okapy kuchenne, instalację ciepła technologicznego. Całość zaprojektowano oraz zainstalowano zgodnie z wymogami Polskich Norm oraz wytycznymi sanepidu. Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią.
Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sali weselnej - okolice Węgrowa

Miło nam poinformować o kolejnej ciekawej realizacji, jaką jest instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w nowobudowanej sali weselnej. Założenia projektowe, do których przystosowano nasz układ:
- sala przyjmuje do 300 osób
- system wentylacji z chłodzeniem centralnym - źródłem chłodu jest agregat freonowy o mocy 40 kW
- dodatkowe (w razie potrzeby) dochładzanie strefy tanecznej klimatyzatorem podsufitowym o mocy 10kW
Ponadto wentylujemy również zaplecze kuchenne oraz pomieszczenia techniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć,
niebawem dodamy zdjęcia z wnętrza sali. 

Wentylacja budynku biurowego - Mińsk Mazowiecki

Miło nam poinformować o realizacji kolejnej rozbudowanej instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Firma Klima Projekt wykonała dokumentację projektową, dobrała sprzęt oraz jest w trakcie montażu instalacji wentylacji kilkudziesięciu pomieszczeń biurowych w jednym z zakładów przemysłowych w miejscowości Mińsk Mazowiecki. Instalacja oparta o centralę z wymiennikiem krzyżowym, zasilana będzie w ciepło poprzez nagrzewnicę wodną. Ekipa Klima Projekt wykona również instalację ciepła technologicznego, opartą o wymiennik płytowy oraz wewnętrzny system glikolowy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prowadzonych prac. Więcej fotografii już wkrótce!

Wentylacja hali sportowej Dębe Wielkie

Bardzo nam miło poinformować, iż Firma Klima Projekt wykonała kolejną instalację przemysłową wentylacji mechanicznej. Tym razem był to system oparty o centralę VTS z odzyskiem ciepła, realizowanym przez wymiennik obrotowy. Całość instalacji wykonano na przewodach blaszanych prostokątnych oraz spiro. Wszystkie ciągi izolowane wełną mineralną w płaszczu aluminiowym, część instalacji dodatkowo pokryta przez naszą firmę płaszczem z blachy ocynkowanej (zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi). Pełne oprzyrządowanie oraz automatyka centrali wentylacyjnej zainstalowana i pomyślnie uruchomiona przez zespół firmy Klima Projekt. Dodatkowo na hali zainstalowano zestaw 6 destryfikatorów, pomagających w sezonie grzewczym utrzymać równomierny rozkład temperatur.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią.

 

Realizacje

Ostatnie Realizacje

Najnowsze Porady